1

Radyojoy.com ailesi olarak kişisel gizlilik politika haklarına ve kurallarına saygı çerçevesinde hareket edilmektedir. Sitemizde geçirdiğiniz süre içerisinde bu politika ve kurallar geçerli olup aşağıda belirtilmiştir.

2

Reklamcılık : Radyojoy.com Sohbet odaları sizlere reklamsız bir sohbet deneyimi sunmaktadır.

3

Loğlama : Diğer web sitelerinde olduğu gibi Radyojoy.com sitesinde de istatistik ve veri amaçlı loğlama kayıtları yapılmaktadır. Bu kayıtlarda tarayıcı özellikleriniz, İnternet veri servis sağlayıcınız, kullandığınız işletim sistemi, ve sitemiz içinde hangi sayfalarda bulunmuş olduğunuz gibi bilgileriniz kayıt altında tutulmaktadır. Bu dosyalar istatistik ve veri amacı haricinde kesinlikle kullanılamaz olup mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.

4

Çerez yani Cookie, cihazınızdan sitemize bağlandığınızda tarayıcınıza yerleştirilen text dosyası olmakla beraber, sitemizin bazı sayfalarını daha hızlı bir şekilde gezmenize bu doğrultuda web sitemizin tarayıcınızı unutmayıp tekrar gelişinizde hızlı işlemler sağlamanıza olanak sağlar.Bu işlem tamamen sizin için gerçekleşip, İstememeniz doğrultusunda tarayıcınızın ayarlarından devre dışı bırakmak sizin tercihinize bırakılmıştır.

5

Dış Bağlantılar : Radyojoy.com web sitesi tek başına bir sohbet sitesidir başka bir siteyle kesinlikle bağlantısı yoktur. Size verilen başka linklere itibar etmeyiniz.

6

İletişim : Radyojoy.com sitesinde en çok bilinmesi gereken gizlilik politikaları yukarıda bahsedilmiştir. Bu doğrultuda burada yazmayan, bahsedilmemiş bir takım eklenti politikalar olabilir. Bunları öğrenmek için soru görüş ve önerileriniz için iletişim formundan bizlere 7/24 ulaşma imkanı sunuyoruz.